Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

16 782 300 €

Eurot teenitud tasuna

7 493

registreerunud klienti

327 630

aktiivset tööampsajat

2 865 800

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Teenindaja kassa-saal Vanalinna Rimi Express

Tööampsu pakkujast

Töö kassas:

Sõbraliku, abivalmis ja professionaalse klienditeeninduse pakkumine; Siseneb kassasse ainult oma tunnus- ja salakoodiga või oma töötaja kaardiga. Kassast lahkumisel logib välja ning korrastab töökoha (lukustab suitsuriiuli, sulgeb värava jms);Arvlemisprotsessi alustamisel tervitab töötaja klienti ja loob silmsideme. Ostu lõpetamisel annab kliendile ostutšeki ning tänab ostu eest; - Täidab kohusetundlikult kassareegleid (arvlemise kord, maksevahendite kontrollireeglid, turvareeglid, alkoholi- ja tubakatoodete müük jne); - Uuendab vajadusel kassatööks vajalikke abivahendeid (kassapaberi vahetus jms).

Töö saalis: teostab kaupade väljapanekut, sealhulgas vastavalt riiuliplaanile, täiendab pidevalt väljapanekut (kindlustades kaupade müügioleku kaupluse lahtiolekuaja vältel) ning tagab selle korrasoleku. Paigutab kaubad ettenähtud kohtadele, järgides kehtestatud reegleid ja põhimõtteid (sh FIFO);