Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€12,586,800

of salary earned

6,886

employers signed up

276,986

active job seekers

2,245,500

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Tule uuri, mis on IKEA kollaste kottide saladus

About the employer

Sinu põhiliseks ülesandeks on meie kollaste kottide kassast kokku korjamine, nende korda seadmine ning uuesti poe peal ringlusesse toimetamine. Saad olla ka meie kliendi esimene tervitaja, andes talle poodi sisenemisel osturingile kollase IKEA ostukoti kaasa. Hoolitseda, et kassade ümbruses ei oleks maha unustatud kaupa ja ostutarvikuid, sh ostukärusid, ning toimetad need kokkulepitud kohta. Oled valmis täitma ka teisi ülesandeid kassade juures, nt hoolitsema klientide heaolu eest, kui järjekord peaks pikaks venima.

Et kõik sujuks, on oluline sinu särasilmsus, positiivsus ja abivalmidus.

Klientide abistamiseks on vaja rääkida suhtlustasemel eesti keelt. Kuna tööpäev on intensiivne ja ülesanded vastutusrikkad ning raskuste tõstmisega seotud, siis peab töötaja vanus olema 16+.

Mida ja kus täpsemalt teha, tutvustame sulle kohapeal. Kohale jõudes võtab sind vastu meie esindaja või juba sinu tööjuht.