Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

10 988 500 €

Eurot teenitud tasuna

6 821

registreerunud klienti

259 984

aktiivset tööampsajat

1 999 300

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Küsitleja festivalide uuringus - Haapsalu Itaalia Muusika Festival

Tööampsu pakkujast

Kui Sulle meeldib inimestega suhelda ning neile küsimusi esitada, siis oled oodatud küsitlustööle Festivalide uuringusse, kuhu on kaasatud mitmed muusikafestivalid üle Eesti!

Töö sisuks on festivalialal olevate osalejate küsitlemine kontserdivälisel ajal.

Ootame Sind küsitlejaks: Haapsalu Itaalia Muusika Festivalile!

Meil on Sulle olemas veebipõhine küsimustik (eesti, vene, inglise ja soome keeles), mille alusel küsitleda festivalialal liikuvaid külastajaid. Küsimustikus on valikvastusega küsimused nii kohalikule kui ka välismaalt külla sõitnud külastajale ning lisaks küsitakse sotsiaaldemograafilisi andmeid. Küsimustik on anonüümne.

Festivali uuringu eesmärgiks on kaardistada osalejate: reisikäitumist; eelistusi ja harjumusi; tehtavaid kulutusi; rahulolu festivalil kogetuga.

Küsitlemiseks on oluline omada internetiühendusega mobiiltelefoni ning valmisolekut suhelda eesti, vene ja inglise keeles, kasuks tuleb ka soome keele oskus!

Küsitlemiseks parim aeg on festivalialal kontsertide vahelisel ajal. Iga festivalikorraldaja võib seada küsitlejatele liikumisala, küsitlemise kellajavahemiku jne kohta oma reeglid, mis täpsustuvad enne konkreetset festivali. Soovituslik ajavahemik küsitlemiseks on festivalide toimumisajad peamiselt argipäevade õhtuti ja nädalavahetustel.

Ootame, et tubli tööampsaja korjaks tunnis vähemalt 6 korrektselt täidetud küsitlusankeeti!

Küsitlemisperiood jääb konkreetse festivali toimumise ajavahemikku: 

Haapsalu 03.06 - 04.06.2022 Haapsalu Piiskopilinnuse õu, märgitud kellaajad on kontsertide toimumise ajavahemikud.

See töö sobib Sulle, kui valdad eesti keelt ning tuled toime ka inglise ja vene keelega, oled avatud suhtleja ja ei pelga inimestega juttu teha!

Kohtumiseni festivalil!