Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

10 988 700 €

Eurot teenitud tasuna

6 821

registreerunud klienti

259 986

aktiivset tööampsajat

1 999 400

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Toodete ladustamine liinilt alusele ÕHTUNE

Tööampsu pakkujast

Kui soovid oma silmaga näha, kuidas toimib Eestimaise toiduainetööstuse pakendamine ning aidata kaasa Eesti toodangu laia maailma jõudmisele, siis tule appi Salvesti tooteid liinilt alusele aitama!

Töö nõuab füüsilist vastupidavust ja rutiinitaluvust- peamiseks tööülesandeks on tooteplokkide (8-10 purki kiles) tootmisliinilt alusele tõstmine ja korrektselt ladustamine.

Tasustamata paus 30min, mille ajal on võimalik ettevõtte sööklas keha kinnitada (toitude hinnad 0,50 eurot kuni 2,80 eurot, tasumine sularahas), lisaks 2 tasustatud 15 minutist puhkepausi.

Tööriieteks vajalik kaasa võtta puhtad dressipüksid/retuusid ja t-särk (+ pusa) ning puhta tallaga kinnised jalatsid.

Tööajal on kohustuslik kanda kuulmiskaitsevahendeid (tööandja poolt antakse kõrvatropid) ja kinni pidada hügieenireeglitest (pesta ja desinfitseerida käed ning vajadusel katta juuksed ja habe, tööandja vastutab vahendite olemasolu eest).