Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

17 113 200 €

Eurot teenitud tasuna

7 551

registreerunud klienti

331 271

aktiivset tööampsajat

2 914 200

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Rootsi toidupoe/Bistroo abiteenindaja

Tööampsu pakkujast

Abiteenindaja IKEA Rootsi toidupoes ja bistroos
• 7,00 €/h
• Kurna, Rae Parish

Töö kirjeldus


Mida Sa tegema hakkad?

Abistad teenindajaid kaupade väljapanemisega ja riiulite täitmisega. Toetad bistrooteenindajaid lihtsamate toidu ettevalmistuse toimingutega ning õhtu lõpus aitad koristustöödega. Mida ja kuidas täpsemalt teha - tutvustame sulle kohapeal. Kohale jõudes võtab sind vastu meie esindaja või juba sinu tööjuht.

 

Töökeskkond

Kas sa armastad kollast värvi? Meie armastame ning anname sullegi võimaluse seda meie juures tööampsul olles kanda – anname sulle tööpäevaks kollase T-särgi ja vajadusel fliisi. Omalt poolt pane jalga tumedad püksid ja mugavad jalanõud.

Meie antud riided peseme me ise. Kui tuled veel, siis saad uueks tööpäevaks võtta uue puhta T-särgi. Oma isiklikud asjad saad hoiustada turvaliselt meie töötajate garderoobis.

 

Pausid ja lõuna

Päeva jooksul on ettenähtud 2x15 minutit pause mis on tasustatud ja lõunapaus 30 minutit, mis ei kuulu tasustamisele. Küll aga on meie poolt tasuta korralik lõunasöök. Pauside täpne korraldus lepi tööpäeva alguses kokku oma tööjuhiga.

Meie poolt on alati töötajate restoranis tarbimiseks tasuta vesi, kohv, tee ning aegajal ka mõned vahepalad. Kui soovid oma söögi ise kaasa võtta, siis saad seda hoida töötajate restoranis asuvas külmikus ja hiljem soendada.

 

Kuidas tulla?

Meie juurde Kangrumetsa tee 1, Kurna, 75307 Harju maakond saab nii IKEA bussi kui isikliku autoga.

IKEA kliendi bussiga:

12:00 Reisisadama A-terminal - 12:06 Balti jaam - 12:14 Koskla - 12:18 Siili - 12:23 Virve - 12:24 Viljandi maantee 12:33 Kangrumetsa

Bussisõit on sulle tasuta. Tasuta sõitmiseks esita bussijuhile vastav tõend, mille saadame sulle e-postiga pärast sinu töövahetuse kokku leppimist. Kohale jõudes tule töötajate sissepääsu juurde, mis asub väljapääsu kõrval vasakut kätt. Helista uksetelefonil ning ütle, et tulid tööampsule. Turvatöötaja avab sulle ukse, tule teisele korrusele. Teavita oma kohale jõudmisest kindlasti ka IKEA kontaktisikut, kes tuleb sulle sinna vastu ning annab edasised juhised.