Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

17 122 200 €

Eurot teenitud tasuna

7 551

registreerunud klienti

331 345

aktiivset tööampsajat

2 915 600

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Rocca al Mare Prisma aiandusala multiampsu tiimi manager

Otsime ühte tubli manageri, kes aitaks meil sellel suvel Rocca al Mare Prismas toimuva multiampsu tiimi manageerimisega!

Projekt hakkab peale juba 05. aprill ja kestab kuni 17.09.2022 Töö ise on osaajaga (15-20h nädalas). Esimesed nädalad ja tiimi loomine võib võtta rohkem aega ja hiljem kui tiim töötab läheb koormus väiksemaks.

Esimese asjana ootame, et valiksid välja endale supertiimi kandidaatide seast, kelle otsimisega oleme juba alustanud. Kui meie kandidaatide seas ei ole sobivad, siis võid julgelt kandidaate ka mujalt juurde kutsuda oluline, et inimesele meeldiks taimedega tegeleda ja oleks kassas töötamise kogemus. Seega võta kas või enda rohenäppudest suguvõsa tiimi ja ongi peaaegu nagu pereäri!

Tiimi võid ka jooksvalt inimesi juurde valida ja kui koostöö ei suju, siis ausat tagasiside andes ka kootöö lõpetada tiimiliikmega.

Manageri vastutada on juhedamine/koolitamine (tööprotsessid, väljapanekud, tööohutus) - ära muretse, alguses tehakse sulle selle kohane koolitus ära ja selle najal saad ka enda supertiimi ära koolitada! Tööga, mida tiimiliimed iga nädal tegema peavad saad tutvuda multiampsu kuulutusest https://goworkabit.com/app/worker/multibit/391

Töövahetuste organseerimine, et graafik oleks täidetud 100% ulatuses. Graafikut saad hallata mugavalt läbi GoWoraBiti lehe, kus saad valida tiimiliikmeid, nendega suhelda ja ka graafiku täitumist jälgida. Kui keegi tühistab, siis pead haarama telefoni ja oma tiimiga suhtlema, et asendus leida. Kui tiimiliikmetest ei saa keegi appi tulla, siis pead ise minema tööle ja aitama oma tiimi hädast välja! :)

Iga nädala kolmapäevaks pead kinnitama enda tiimiliimete eelneval nädalal töötatud tunnid, et GoWorkaBit saaks välja maksta tasud tehtud töö eest!

Sinu igakuine tasu on 700 Bruto ja kui ise ka multiampsus osaled ja abis käid, siis saad teenida igakuiselt veel rohkem!

Üks oluline osa on ka operatiivne tagasiside ja kommunikatsioon Peremarketi esindajaga ja GoWorkaBitiga.

Kui tunned, et tahaksid sellise väljakutse vastu võtta, siis kandideeri manageriks!