Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

16 782 200 €

Eurot teenitud tasuna

7 493

registreerunud klienti

327 629

aktiivset tööampsajat

2 865 800

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Kuusemüüja Tähesaju Hortese aianduskeskuses

Tööampsu pakkujast

Tule aita jõulukuuskedel oma uutesse kodudesse jõuda!
Ootame sind kiirel jõuluajal aianduskeskuse õuealale kuuski vastu võtma ja klientidele väljastama.
Kassa tehinguid ei ole vaja teha, seega eelnevat kogemust klienditeeninduses me ei küsi.

Arvesta, et töö on ka korraliku trenni eest! Erinevas suuruses kuuski ja nulgusid on vaja kaubaautost maha tõsta ning väljapanekusse sättida ja abistada ka kliente valitud puu autosse viimisel.
Kui oled ka hea suhtleja ja valdad eesti keelt vähemalt algtasemel (kõik võõrkeeled tulevad kasuks), siis oled meie jõulutiimi väga oodatud! :)

Töö toimub välialal, tööriided ja jalatsid vali väljas töötamiseks sobivad ja mugavad. Peale tööpäeva lõppu on võimalus ka pesemas käia.

Iga kahe tunni tagant saad 15-minutilistel pausidel keha ja mõtteid puhata, lõuna ajal võta 30 minutit aega, et kõhtu täita.
Meelepärane toit võta ise kaasa, meil on toidu soojendamise võimalus kohapeal olemas. Soojendada saad end ka meie maitsva kohvi ja teega.

Töö toimub Tähesaju (Tähesaju tee 5) Hortese aianduskeskuses.

Tegus tööpäev on kindlasti ka päevase trenni eest ning lisaks sellele on sul võimalus luua jõulurõõmu paljudele klientidele!