Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

10 988 200 €

Eurot teenitud tasuna

6 821

registreerunud klienti

259 984

aktiivset tööampsajat

1 999 300

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Tule veeda aktiivne päev kauba paigutajana müügisaalis!

Tööampsu pakkujast

Tule Uuskasutuskeskusesse sorteerima!

Päeva jooksul saad paigutada mitmekülgset kaupa müügisaalis - kõike põnevat mida Uuskasutukeskusesse on teisele ringile saadetud. Sul on vastutusrikas töö leida igale esemele müügisaalis sobiv koht. Edasi liigub asi juba uude koju. Töö on püstijalu müügisaalis ja ka sorteerimisruumis.

Kasuks tuleb varasem kogemus rõivakaupluses või tekstiilmaterjalidega töötamisel.

Teeme sulle lühiülevaate milline on müügisaalis hea koht sorteeritud asjade paigutamiseks.
Selga pehme pluus või mõni muu mugav riietus ja jalga jalanõud, millega on hea ergonoomilisel matil seista ja samas palju liikuda. Omaltpoolt anname sulle puuvillase T-särgi, millel on Uuskasutuskeskuse logo.

Kui töötuhinas meenub, et võiks pausi teha, siis puhkenurgas on olemas joogivesi, tee ning kohv. Lisaks külmkapp ja mikrolaineahi. Kõik pausid on tööaja sees. Kui soovid käia majast väljas lõunatamas, siis on selleks parajalt aega pool tundi.

Ootame sind Mustamäe tee 5 Uuskasutuskeskusesse
Kohale saab mugavalt nii ühistranspordi kui ka autoga. Eelistatud on vähemalt 18-aastane tööampsaja. Töökeel on eesti keel.

Tule saa teada kuidas ühe vana on teise uus!