Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

10 998 200 €

Eurot teenitud tasuna

6 825

registreerunud klienti

260 134

aktiivset tööampsajat

2 000 800

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Tule sorteerima, anname koos asjad uuele ringile!

Tule Uuskasutuskeskusesse appi!

Päeva jooksul saad müügisaalis paigutada ja korrastada rõivad, jalanõusid, kodukaupa, mänguasju - kõike põnevat mida Uuskasutukeskusesse on teisele ringile saadetud. Sul on vastutusrikas töö leida igale esemele müügisaalis sobiv koht. Edasi liigub asi juba uude koju. Töö on püstijalu müügisaalis ja kassas.

Kasuks tuleb varasem kogemus rõivakaupluses ja töö kassaprogrammiga.

Teeme sulle lühiülevaate milline on müügisaalis hea koht sorteeritud asjade paigutamiseks ja kuidas toimub kassas toodete sisestamine.
Selga pehme pluus või mõni muu mugav riietus ja jalga jalanõud, millega on hea ergonoomilisel matil seista ja samas palju liikuda. Omaltpoolt anname sulle tööpõlle.

Kui töötuhinas meenub, et võiks pausi teha, siis puhkenurgas on olemas joogivesi, tee ning kohv. Lisaks külmkapp ja mikrolaineahi. Kõik pausid on tööaja sees.

Ootame sind Erika 14 Uuskasutuskeskusesse
Kohale saab mugavalt nii ühistranspordi kui ka autoga. Eelistatud on vähemalt 18-aastane tööampsaja. Töökeel on eesti keel.

Tule saa teada kuidas ühe vana on teise uus!