Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€14,195,900

of salary earned

7,150

employers signed up

296,798

active job seekers

2,480,400

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Haapsalu Bauhof otsib abilisi!

About the employer

Otsime Haapsalu Bauhofi aiaosakonda tegusaid abilisi, kelle ülesanneteks on kaupade paigutamine erinevates osakondades - riiulite täitmine ja korrastamine (peamiselt aiaosakonnas ja väliaias).

Selga panna mugavad riided ja jalanõud, töö toimub peamiselt müügisaalis, aga vajadusel ka väliaias.

Töötajale on ette nähtud tasustamata lõunapaus 30 minutit (+ puhkepausid, + juhendamine). Lõunasöögi võib ise kaasa võtta või külastada lähedalasuvat toidupoodi.

Tööle kandideerimise nõue: Tööandjal õigus küsida töötaja kinnitust, et töötaja terviseseisund ei takista tööülesannete täitmist ega ole ohuks teistele töötajatele või klientidele (COVID-19 haigusnähud).

Tööandja tagab isikukaitsevahendite ja desinfitseerimisvahendite kättesaadavuse töökohal (mida kasutatakse vastavalt kasutusjuhendile ja tööandja antud juhistele). Töökindad ja näomask on tööandja poolt.