Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

10 999 200 €

Eurot teenitud tasuna

6 825

registreerunud klienti

260 138

aktiivset tööampsajat

2 000 900

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Haapsalu Bauhof otsib abilisi!

Otsime Haapsalu Bauhofi aiaosakonda tegusaid abilisi, kelle ülesanneteks on kaupade paigutamine erinevates osakondades - riiulite täitmine ja korrastamine (peamiselt aiaosakonnas ja väliaias).

Selga panna mugavad riided ja jalanõud, töö toimub peamiselt müügisaalis, aga vajadusel ka väliaias.

Töötajale on ette nähtud tasustamata lõunapaus 30 minutit (+ puhkepausid, + juhendamine). Lõunasöögi võib ise kaasa võtta või külastada lähedalasuvat toidupoodi.

Tööle kandideerimise nõue: Tööandjal õigus küsida töötaja kinnitust, et töötaja terviseseisund ei takista tööülesannete täitmist ega ole ohuks teistele töötajatele või klientidele (COVID-19 haigusnähud).

Tööandja tagab isikukaitsevahendite ja desinfitseerimisvahendite kättesaadavuse töökohal (mida kasutatakse vastavalt kasutusjuhendile ja tööandja antud juhistele). Töökindad ja näomask on tööandja poolt.