Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

10 999 100 €

Eurot teenitud tasuna

6 825

registreerunud klienti

260 137

aktiivset tööampsajat

2 000 900

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Erinevad abitööd aianduskeskuses

Tööampsu pakkujast

Ootame oma aianduskeskusesse töökat abilist! Hea kandidaat on kohusetundlik ja naudib aiandusmaailma ja mõõdukat füüsilist koormust :)

Sinu tööülesanneteks saab:
- Taimede müügiks ettevalmistus
- Aia- ja sisustuskaupade väljapanek ja müügiks ettevalmistus
- Erinevad heakorratööd

Riietus: Kuna töö võib toimuda ka välitingimustes, siis palume kaasa võtta/selga panna ilmastikule vastav mugav tööriietus. Anname Sulle vajaduse korral vihmakeebi ja töökindad. Meil on olemas riietusruum, kus saab riideid vahetada.

Paus: Lõunapaus on 30min (tasustamata). Lõunasöök tuleks endal kaasa võtta, einestada saab meie puhkeruumis (toidu hoiustamiseks on külmik ja soojendamise võimalus mikrolaineahjus). Kohapeal olemas ka kohvik lõunatamiseks.

Asukoht: Asume Harjumaal Kangru tee 19. Kohale saad oma auto või meie töötajate bussiga. Töötajate buss on väiksem paarikümnekohaline Hansaplant kirjadega ja väljub Coca Cola Plaza kõrvalt Hobujaama bussipeatusest 08:40. Pärast tööpäeva lõppu saab bussiga linna tagasi ka.