Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

10 999 300 €

Eurot teenitud tasuna

6 825

registreerunud klienti

260 141

aktiivset tööampsajat

2 000 900

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Tubli kassapidaja Saku Konsumisse (Coop Harju)

Tööampsu pakkujast

Vajame tublit kassapidajat kliente teenindama tavakassasse. Juhendamine kohapeal, aga peab olema valmis iseseisvaks ja kiireks tööks.

Juhime täiendavat tähelepanu hügieeninõuete täitmisele.  Meil on kauplustes olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid, mille kasutamine on kohustuslik. Kaupluses töötamise ajal tuleb kanda näomaski- palun võta personaalne mask kaasa.

Sul ette nähtud tasustamata lõuna 30 minutit. Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta. Tööäeva jooksul on täiendavaid pause, mille kasutamisest räägib kaupluse juhataja tööpäeva alguses.

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: mugavad ja turvalised. Püksid peavad olema pikad ja tumedat värvi (seelik ei ole lubatud).

Saku Konsum asub Harjumaal Sakus Pargi tn 2 Kohale saad mugavalt tulla ühistranspordiga või isikliku transpordivahendiga.