Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

10 999 700 €

заработано евро в качестве оплаты

6 825

зарегистрированные клиенты

260 143

активных подработчиков

2 001 000

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Tule veeda aktiivne päev kauba paigutajana müügisaalis!

Tule Uuskasutuskeskusesse sorteerima!

Päeva jooksul saad paigutada mitmekülgset kaupa müügisaalis - kõike põnevat mida Uuskasutukeskusesse on teisele ringile saadetud. Sul on vastutusrikas töö leida igale esemele müügisaalis sobiv koht. Edasi liigub asi juba uude koju. Töö on püstijalu müügisaalis ja ka sorteerimisruumis.

Kasuks tuleb varasem kogemus rõivakaupluses või tekstiilmaterjalidega töötamisel.

Teeme sulle lühiülevaate milline on müügisaalis hea koht sorteeritud asjade paigutamiseks.
Selga pehme pluus või mõni muu mugav riietus ja jalga jalanõud, millega on hea ergonoomilisel matil seista ja samas palju liikuda. Omaltpoolt anname sulle puuvillase T-särgi, millel on Uuskasutuskeskuse logo.

Kui töötuhinas meenub, et võiks pausi teha, siis puhkenurgas on olemas joogivesi, tee ning kohv. Lisaks külmkapp ja mikrolaineahi. Kõik pausid on tööaja sees. Kui soovid käia majast väljas lõunatamas, siis on selleks parajalt aega pool tundi.

Ootame sind Mustamäe tee 5 Uuskasutuskeskusesse
Kohale saab mugavalt nii ühistranspordi kui ka autoga. Eelistatud on vähemalt 18-aastane tööampsaja. Töökeel on eesti keel.

Tule saa teada kuidas ühe vana on teise uus!