Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

10 988 700 €

заработано евро в качестве оплаты

6 821

зарегистрированные клиенты

259 984

активных подработчиков

1 999 400

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Toodete ladustamine liinilt alusele ÕHTUNE

Kui soovid oma silmaga näha, kuidas toimib Eestimaise toiduainetööstuse pakendamine ning aidata kaasa Eesti toodangu laia maailma jõudmisele, siis tule appi Salvesti tooteid liinilt alusele aitama!

Töö nõuab füüsilist vastupidavust ja rutiinitaluvust- peamiseks tööülesandeks on tooteplokkide (8-10 purki kiles) tootmisliinilt alusele tõstmine ja korrektselt ladustamine.

Tasustamata paus 30min, mille ajal on võimalik ettevõtte sööklas keha kinnitada (toitude hinnad 0,50 eurot kuni 2,80 eurot, tasumine sularahas), lisaks 2 tasustatud 15 minutist puhkepausi.

Tööriieteks vajalik kaasa võtta puhtad dressipüksid/retuusid ja t-särk (+ pusa) ning puhta tallaga kinnised jalatsid.

Tööajal on kohustuslik kanda kuulmiskaitsevahendeid (tööandja poolt antakse kõrvatropid) ja kinni pidada hügieenireeglitest (pesta ja desinfitseerida käed ning vajadusel katta juuksed ja habe, tööandja vastutab vahendite olemasolu eest).