Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

10 998 200 €

заработано евро в качестве оплаты

6 825

зарегистрированные клиенты

260 134

активных подработчиков

2 000 800

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Töö liinil või abistades liinijuhti toormaterjali masinasse panemisel, masinast valmistoodangu vastu võtmises ja pakkimises või laos valmistoodangu komplekteerimisel. Töö ei ole füüsiliselt raske küll aga jagub liikumist terveks tööpäevaks ning vahel on vaja ka kaste tõsta või Roclaga liigutada. Kogu vajalik juhendamine kohapeal.

Omalt poolt anname ampsajale maski, tööriided ja jalatsid. Selleks, et saaksime sobivad tööriided valmis panna on meil enne ampsule tulekut vaja teada ampsaja rõivasuurust (S,M,L jne) ja jalanumbrit.

Tööpäev sisaldab tasustatud kohvi- ja lõunapause. Oma lõunasöök tasub kaasa võtta, lähedal söögikohti ei asu. Puhkeruumis on olemas mikrolaineahi, külmkapp ja masinast tasuta kohv/puljong.

Ühistranspordiga on meie juurde liikumine keeruline, seega eriti hommikuses vahetuses on oluline isikliku transpordi olemasolu.

Vastastikusel sobivusel võib koostööd jätkuda kauemaks :)

Ideaalis oleks meie ampsajad need, kes saaksid terve nädala jooksul samas graafikus tööd teha.