Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

10 999 200 €

заработано евро в качестве оплаты

6 825

зарегистрированные клиенты

260 138

активных подработчиков

2 000 900

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Rahvusvahelise firma kontorihaldjas!

Otsime enda tiimi tubli kontorihaldjat, kes hoolitseb selle eest, et meie klientidel on suurepärane vastuvõtt ja kõigil meie kontoris viibijatel on hea ja mugav olla!

Igapäevaselt võtad vastu meie kliente ja juhendad neid vastuvõtus, lisaks sellele vastad telefonile ja vajadusel ka meilidele. Jälgid, et kontor oleks korras, pakud klientidele kohvi ja hoolitsed, et mustad nõud saaksid kokku korjatud ja masinasse ning kohvimasin puhastatud. Vajadusel tellid kontorisse puuvilju või komme ja tegeled muude jooksvate teemadega, mis kontoris tekkida võivad.

Oluline on osata eesti keelt ja inglise keelt vähemalt suhtlustasandil, kasuks tuleb muidugi ka vene keele oskus.

Töökeskkond on ametlik ja seega palume riietuda viisakalt :)

Lõunat saad pidada meie mõnusas puhkeruumis, kus saab nautida tasuta teed ja kohvi, kindlasti ei puudu ka puuviljad ja kommid meie laualt!

Tööpäevad on E-N 10-16:00, lõunapaus on 30 minutit. Reedeti võib tööpäev venida kuni 17:00, sest oluline on sättida reedel kontor korda nii, et esmaspäeva hommikul oleks kõigil mõnus tööpäeva alustada. Kuna graafikut jagatakse, siis kellaajad võivad tööpäeviti erineda ja mõni päev on lühike ning teine jälle pikem.

Kandideerides palun arvesta, et tööd jagub aastaks kuni pooleteiseks ja otsime püsivaid abilisi, kes iga nädal saaksid appi tulla :)

Töökoht asub Ülemiste Citys!