Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€15,219,500

of salary earned

7,309

employers signed up

308,809

active job seekers

2,634,200

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Vihikute pakkija hommikune vahetus 06:30-15:00

About the employer

Kirjeldus

Oleme tootmise alal eksperdid – meil on üle 80 aasta kõrgekvaliteediliste paberitoodete valmistamise kogemusi ning me täiustame pidevalt oma protsesse, et saavutada parimad tulemused.

Vihikute pakkijana saad Sa aidata meil toimetada vihikud paljude laste ja noorte koolikotti. Pakkijana paned vihikute pakid karpidesse, jälgid kvaliteeti ja abistad liinioperaatorit muude tegevuste juures.

Tööle ootame Sind 06:30-15:00.

Kui Sulle meeldib meie juures, siis on meil lähinädalatel veel Sinu abi vaja.

Vene keele oskust on meie juures kindlasti vaja

Töökeskkond

Töö sobib Sulle kui oled tähelepanelik ja Sulle meeldib aktiivne tempokas töö (enamasti ühe koha peal seistes), Sind ei häiri töötamine kesmisest mürarikkamas ja soojemas keskkonnas (suvel). Jahedamal perioodil sobib tööriietuseks pikkade varrukatega riideese.

Pausid

Tööaja sisse kuuluvad kaks 10-minutilist pausi ja lõuna 30 minutit (lõunat ei tasustata). Lõunasöök võta ise kaasa, toitu saab soojendada meie kööginurgas. Olemas joogivesi, tee ja kohv.

Kuidas tulla?

Meie juurde saad hästi ühistranspordiga - bussid 35, 50 ja 55. Autoga tulijale on koht maja ees parklas.

Hüved!

Kui tööamps tehtud, anname Sulle kaasa ka mõned meie tooted.