Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€15,219,100

of salary earned

7,309

employers signed up

308,808

active job seekers

2,634,100

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Tallinna Pepco kaupluste tiim!

About the employer

Otsime endale toredat tiimi, kes tuleks meile appi.

Meie on Tallinnas palju kaupluseid: Lasnamäe Centrum, Nurmenuku, Kristiine, Järve, Vikerlase, Kärberi, Nautica, Ülemiste, Stroomi, Magistrali, Maardu, Mustika, Viimsi, Laagri, Keila.


Positsioon, millega abi vajame on klienditeenindaja!

Oled vastutav selle eest, et meie klientidel oleks mugav ja mõnus olla, kauplus oleks puhas ja korras ning silmale ilus vaadata. Oma tööpäeval paned välja tooteid vastavalt väljapaneku reeglitele, jälgid toodete saadavust müügisaalis ning vajadusel lisad tooteid kokkuleppel vahetuse vanemaga. Vaatad, et tooted on müügisaalis puhtad, rikkumata ning korralikult paigutatud. Hoiad kaupluse (müügisaali, riietusruumi, kassa ja selle ümbruse, kaupluse aknad, lao, töötajate ruumid) ning selle ümbruse korras ja puhtana, koristades mustuse põrandalt, mööblilt jne. Teavitad ülemust mistahes puudustest või defektidest. Kasutad töövahendina kassaaparaati ja makseterminali, pakud klientidele kassas kaupluse tootevaliku tooteid ja teenuseid. Aitad ja annad nõu klientidele toodete valimisel, kui otsitavat toodet ei ole, siis pakud alternatiive

Meie poodides on kasutusel POS kassasüsteem, mille õpetame vajadusel sulle kohapeal kiirelt selgeks.