Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€13,151,700

of salary earned

6,963

employers signed up

284,469

active job seekers

2,328,300

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Kuusemüüja Tähesaju Hortese aianduskeskuses

About the employer

Tule aita jõulukuuskedel oma uutesse kodudesse jõuda!
Ootame sind kiirel jõuluajal aianduskeskuse õuealale kuuski vastu võtma ja klientidele väljastama.
Kassa tehinguid ei ole vaja teha, seega eelnevat kogemust klienditeeninduses me ei küsi.

Arvesta, et töö on ka korraliku trenni eest! Erinevas suuruses kuuski ja nulgusid on vaja kaubaautost maha tõsta ning väljapanekusse sättida ja abistada ka kliente valitud puu autosse viimisel.
Kui oled ka hea suhtleja ja valdad eesti keelt vähemalt algtasemel (kõik võõrkeeled tulevad kasuks), siis oled meie jõulutiimi väga oodatud! :)

Töö toimub välialal, tööriided ja jalatsid vali väljas töötamiseks sobivad ja mugavad. Peale tööpäeva lõppu on võimalus ka pesemas käia.

Iga kahe tunni tagant saad 15-minutilistel pausidel keha ja mõtteid puhata, lõuna ajal võta 30 minutit aega, et kõhtu täita.
Meelepärane toit võta ise kaasa, meil on toidu soojendamise võimalus kohapeal olemas. Soojendada saad end ka meie maitsva kohvi ja teega.

Töö toimub Tähesaju (Tähesaju tee 5) Hortese aianduskeskuses.

Tegus tööpäev on kindlasti ka päevase trenni eest ning lisaks sellele on sul võimalus luua jõulurõõmu paljudele klientidele!